Jak znaleźć psychologa

Niektórzy zastanawiają się, czy w dzisiejszych czasach można znaleźć dobrego psychologa . W końcu każdy liczy tylko na zyski, a przez to reklamuje swoje usługi mówiąc, że są najlepsze. W rzeczywistości ten dobry psycholog okazuje się zupełnie innym człowiekiem. Jego doświadczenie nie jest takie, jakiego oczekują pacjenci.

Nie wystarczy posłużyć się hasłem - psycholog, wpisując je do wyszukiwarki internetowej, aby znaleźć tego specjalistę. Trzeba jeszcze sprawdzić, czy ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Dobrze jest również, gdy ma certyfikaty potwierdzające jego umiejętności. Pomocne przy dokonywaniu wyboru na pewno też będą pozytywne opinie innych pacjentów, na które warto zwrócić uwagę.

11.06.2015. 12:24

Dobór wkładek

Dbanie o stopy nie jest czynnością wymagającą spędzania w łazience długich godzin. Co więcej, nie wymaga od nas także specjalistycznych, drogich zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Wystarczy kilka prostych zasad, aby ta część ciała, która narażona jest najbardziej na deformacje i kontuzje, była nie tylko zadbana, ale i zdrowa. Poza nawilżaniem stóp, moczeniem ich i masowaniem, w ramach pielęgnacji warto pomyśleć także o zaopatrzeniu się we wkładki ortopedyczne.


Suchą i zrogowaciałą skórę najlepiej usunąć domowymi metodami. Można na przykład kilkanaście minut trzymać nogi w bardzo ciepłej wodzie z dużą ilością soli (może być zwykła, kuchenna), a następnie zetrzeć naskórek pumeksem i nawilżyć (a nawet natłuścić) stopy kremem. Aby efekt utrzymał się długo, a na piętach czy podeszwach nie powstawały nagniotki czy odparzenia, należy u specjalisty dobrać odpowiednie wkładki ortopedyczne.

Wyjazdy incentive

Coraz więcej firm decyduje się na wyjazdy incentive. Nie jest to fakt zaskakujący, ponieważ już wiele przedsiębiorstw przekonało się o doskonałej skuteczności tego narzędzia zarządzania zasobami ludzkimi. Oprócz oczywistych faktów jak poprawa atmosfery, czy integracja pracowników, tego rodzaju wyjazdy posiadają także mniej widoczne zalety.

Kategorie :

Nowe posty:

Nowe komentarze:

  • Brak komentarzy

RSS Feeds:

Polecane